COVENOVÝ DENÍK

Liliana

3. května 2010 v 20:14 | liliana |  Kdo jsme
"Zázraky přicházejí zevnitř."


Narodila jsem se v Barrandienu jako Panna/Lev, Štír a Zelená Krysa (pro uklidnění: tj. v Plzeňském kraji, v srpnu kolem poledne roku 1984).
Ze svého dětství nemám žádné nadpřirozené zážitky ani "setkání třetího druhu", neprojevovaly se u mne žádné magické schopnosti a v podstatě nic na první pohled nenasvědčovalo tomu, že bych se této oblasti někdy v budoucnu věnovala.
Avšak několik významných základů se přeci jen dá vypátrat. Kromě toho, že jsem oplývala poměrně slušnou fantazií (což mi vydrželo dodnes), mě odmalička provázel úzký vztah k přírodě. Díky rodičům jsem se už asi v šesti letech ocitla ve Vysokých Tatrách, chodila po vrcholcích a rozvíjela svoji sedmou čakru :-)


Zde také začala má posedlost kameny (v pozdějších letech jsem vždy z podobných výprav odcházela o mnoho těžší, než jsem přišla). Nejraději vzpomínám na dovolené v rakouských Alpách, kde jsem měla tu čest a potěšení si vlastnoručně ulovit horské křišťály, záhnědy a další druhy kamenů, které nyní zabírají četná místa v mém pokojíku.


Díky mamince, coby organizátorce sběru léčivých rostlin na ZŠ, jsem obdržela i základy přírodního léčitelství. Je dokonce možné, že jsem se narodila částečně zásluhou Báby radnické a jejího kopřivového vína :-)
Příroda byla tedy již od dětství součástí mého života a kdybych nezabrousila do esoterických vod, věnovala bych se jí zcela jistě po vědecké stránce.


Asi tak v 15 letech se v mém životě začaly hlásit o slovo záhady - zatím ovšem jen na stránkách časopisů a knih. Hltala jsem informace o všemožných tajích vesmíru, jiných realitách, parapsychologii, energiích atd. Jak už to tak bývá, díky osobní krizi jsem se dostala k alternativní medicíně a odtud byl jen krok k východní filozofii a duchovnu (ovšem kdo ví, třeba za to můžou Želvy Ninja, Kung-fu legenda pokračuje a můj shaolinský výcvik;-) ).
Začala jsem se prakticky zabývat prací s myslí, podvědomím a vnitřní energií.
Další významnou oblastí zájmu se stal Tarot, s jehož studiem jsem začala před 7 lety.
Již několik let také zkoumám duchovní příčiny nemocí a problematiku stínů (možná mě k tomu dovedla má slabost pro sympatické záporáky, kterou jsem trpěla už od dětství :-) ) a techniky alternativní psychoterapie.
Během hledání, duchovních vzestupů i pádů jsem se postupně naučila dbát více na svoji intuici a v určitých případech dát přednost své vnitřní pravdě před slovy guruů.
Co se týče magie a čarodějnictví, držely se dlouhou dobu v povzdálí a objevovaly se především na stránkách mých oblíbených fantasy románů. Lákaly mě, ale zároveň odrazovaly.
A protože cesty bohů jsou nevyzpytatelné, nakonec jsem se stala členkou covenu a začala se postupně hlouběji seznamovat s touto oblastí i lidmi z oboru.


V současnosti se prakticky zaměřuji především na techniky vnitřního rozvoje, Tarot, přírodní a duchovní léčení, přírodní magii, šamanské techniky, ale zajímám se i o mnohé další směry.
Nehlásím se k žádnému konkrétnímu duchovnímu systému, lépe mi vyhovuje zůstat nezávislá a otevřená všem zdrojům s tím, že si z každého vezmu to, co je mi vnitřně blízké a co potřebuji pro svůj rozvoj.
Věřím v posvátnost života ve všech jeho projevech (nejen toho organického a hmotného).

Co se týče světského života, studovala jsem arteterapii pod MU v Brně, v současnosti učím angličtinu, vedla jsem taneční kroužek na ZŠ, studuji Homeopatickou akademii a pracuji na zhmotnění svých představ ohledně povolání.
Do mého života také neodmyslitelně patří kočkovité šelmy domácí.


Mezi mé další zájmy a koníčky patří: četba a literární tvorba (sci-fi a fantasy), tanec (orient, samba axé, afrika, muzikálový tanec), hudba (především symfonický metal), výtvarné umění, sport (hlavně plavání, kolo, běh) a outdoorové aktivity (např. lezení po horách, kajaking, přežívání v přírodě), přírodní vědy (aktivně paleontologie),...


Příroda a umění jsou pro mě zdrojem (sebe)poznání, síly a radosti.Kontakt:
e-mail: warrior-of-soul(zavinac)atlas.cz
Jabber: liliana_azazel@jabber.cz
ICQ: 480858051
FB: www.facebook.com/kveta.liliana
osobní blog: labyrind.blog.cz
Pro zamyšlení...

"Všichni přicházíme na svět jako originály. A také bychom imponovali svoji originalitou, kdybychom se zoufale nesnažili stát se kopiemi."
Stendhal

Peccatum - The Moribund People
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama