COVENOVÝ DENÍK

Letní slunovrat - 20.6. 2010

22. června 2010 v 1:06 | Liliana |  Reportáže z akcí
Pro oslavy jsme  zvolily osvědčené místo z Beltinu. Vybaveny vším potřebným jsme v sestavě Liliana, Coreyemma a Irislenka nasedly v Nezvěsticích do motoráku a vyrazily si užít do lesů.


vevlaku1

vevlaku2

Na úvod jsme rozložily tábor a zajistily se tak proti případné nepřízni počasí.

tabor1

tabor3


Poté pro nás Coreyemma přichystala poněkud dobrodružnější úkol. Vyfasovaly jsme runami (a angličtinou) zašifrované mapky, podle nichž jsme měly vypátrat skryté překvapení vztahující se k první tématické aktivitě.

hledani1

hledani2

sipkovyker

A tak jsme s Irislenkou poctivě pátraly, objevily rozkvetlý šípkový keř a nakonec i onen poklad. Tím byly masky (zlatá, zelená a stříbrná), které čekaly na to, až na nich umělecky zpodobníme tvář Ohně, Rohatého Boha a Bohyně.

maska


Zažehly jsme oheň, posilnily se a pustily se do tvoření. A protože jedna maska nikdy nestačí, vytvořily jsme si ještě papírovou pro následný rituál.

tvorenimasek1

tvorenimasek2
V maskách:

vmaskach


masky2


Rituál v maskách zaměřený na egyptský panteon vedla Coreyemma. Živly jsme se tentokrát rozhodly přizvat pomocí chantu Earth my body. Součástí rituálu bylo posvěcení šperku od Bohů.
Coreyemma si pro nás v průběhu oslav připravila ještě jeden  dáreček - každá z nás dostala covenový ohnivý prsten :-)
Po úspěšném zakončení jsme ještě zkoušely náš vlastní chant v češtině a pak už nás čekalo balení a přesun do Bezejmenné čajovny u Kozlu.

vcajovne


Pobyt v čajovně byl příjemný a veselý, probraly jsme všechno možné včetně dalších společných akcí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama