COVENOVÝ DENÍK

Imbolc 4. - 5.2. 2011

6. února 2011 v 19:49 | Irislenka |  Reportáže z akcí
Většinu pátečního dne jsme strávily v oblíbené čajovně, nad šálkem čaje oslavily úspěchy a probraly, co jsme zaměškaly za celý nekonečný měsíc, kdy jsme se neviděly.


1

 Dále jsme se domluvily, že večer zajdeme na diskotéku a dostaly ujištění od obsluhy čajovny, že se tam určitě ukáže také. Pokud se opravdu ukázal, nevšimly jsme si ho.

Podle domluvy jsme se večer připravily

2x

a poté vyrazily do víru noční Plzně. Záhy jsme ale zjistily, že v Plzni v pátek večer "chcípl pes", neboť většina podniků, které jsme navštívily, byla přinejmenším poloprázdná. Ačkoliv jsme si moc nezatancovaly, večer jsme si užily. Některé z nás méně, některé více :-)
 (Coreyemma: já v křečích, Lili dostala jeden neslušný návrh, ale některé z nás se bavily více :D)

    Sobotní dopoledne především Lili a Iris doháněly spánkový deficit z předešlé noci a časně ranních rozprav, než je Phoebe, Coreyina kočka, přišla probudit. Po následné snídani (obědě) jsme zabrousily krátce do křesťanství a společně zhlédly muzikál - nebo přesněji rockovou operu - Jesus Christ Superstar ve zpracování z roku 2000.

Pak už následoval hinduismus,

3

x


především živelná rozprava o hlavní hinduistické trojce: Brahmovi - kde jsme se nemohly rozhodnout, jak vlastně přišel o svoji pátou hlavu, Višnuovi a Šivovi a o jejich ženských protějšcích a dalších důležitých bozích a bohyních.

Poté jsme se vrhly na výrobu moduritových mozaiek.

5

6

7

Umělecké zátiší:
8
Jak to dopadlo:
9
 


Komentáře

1 Sandokan Sandokan | E-mail | 9. února 2011 v 10:44 | Reagovat

No holky, Vy jste fakt šikovný!! :o) Bych si nepomyslel, co všecko se o sabatu děje... :-P
Zapomněly jste však napsat, že chcípnul pes do doby, než jsme se snad na scéně objevili já s Tomášem, ne!? :-D
...pořád mám v hlavě některý hlášky: "Tak to jsou kluci." "Ahoj, my jsme kluci!" (Když teda ještě pominu ty nepublikovatelný ohledně lítání na koštěti, o přirážení apod... :-D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama