close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 
COVENOVÝ DENÍK

Beltane 2011 (Coreyemma)

1. května 2011 v 1:20 | Coreyemma |  Reportáže z akcí
Letošní bujaré oslavy jsem plánovala zakončit rituální sešlostí bývalých členů Moraniny Plzeňské sekce na zřícenině hradu Litice nedaleko Plzně. Z nenadálých příčin (nelibost vůči mému oblíbenému počasí) byla však akce zrušena. Situaci zachránila Hal náhradním plánem, totiž posezením v Perlové čajovně.


S sebou donesla čajové svíčky a sladké pečivo vlastní výroby stylizované do tří fází Luny nebo též znaku Bohyně. Já jsem pro zpříjemnění atmosféry a zajištění her s voskem doplnila výbavu svící od Irisky.

Celý Beltane se nesl v duchu šití a pošívání, v mých rukách tak vznikl první covenový plášť a ač měl být tento svátek zaměřen na Africké bohy, je na ně teď ještě zima a máme trošku sluz již s Japonskými a Čínskými, proto jsem bez váhání provedla pošití jedné z mých tašek ve znamení severského boha Thora.
Na film Thor jsem zašla den předem, a ač mne nijak nenaladil, tak mne ani ze sabatové nálady nerozladil, takže jsem si na dnešní výpravu udělala blízkoušní vikingské copánky.Při dumání nad filmem a zpracováním postav mne napadlo zasvětit jeden ze svých šperků bohyni Síf, a tak jsem v čajce vymyslela zaříkání a doma vše patřičně odrituálovala a obětovala vlas.
Na závěr večera zrelaxuji u VD a Game of Thrones, a pak již budu následovat Phoe do snových říší. Blessed Beltane všem :)
 


Komentáře

1 Miky Miky | E-mail | Web | 2. května 2011 v 16:21 | Reagovat

Film Thor? Sakryš ,o tom jsem vůbec neslyšel ,budu si o tom muset něco zjistit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama